4 lipiec 2022

Śmiertelny wypadek w Jastrzębiu Górnym

fot. KPP w Zgierzu
Zgierscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło 4 lipca 2022 roku około godziny 11 w Jastrzębiu Górnym (gmina Zgierz). W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 44-letni kierujący.

Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że kierujący samochodem saab, jadąc w kierunku Grotnik, po wykonaniu manewru wyprzedzenia stracił panowanie nad kierowanym pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w drzewo. 44-letni mieszkaniec powiatru zgierskiego poniósł śmierć na miejscu. Przed kilka godzin policjanci pod nadzorem prokuratury wykonywali oględziny miejsca zdarzenia, jak również samochodu biorącego udział w wypadku. Ciało denata zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Pojazd również został zabezpieczony celem wykonania badań biegłego. Na miejscu występowały utrudnienia w ruchu, który odbywał się wahadłowo.

Kom. Magdalena Nowacka